Co o nás říkají klienti

Co o nás říkají klienti

Kurz byl velice zajímavý. Byl veden dynamickou a interaktivní formou. Určitě doporučuji každému, kdo se chce naučit lépe využít tajemství svého hlasu.

Na kurzu jsem si opět uvědomil, jak náš hlas působí nejen na ostatní, ale především na nás samotné. Odnesete si nejen „pevnější“ hlas, ale i spoustu inspirace, jak pracovat se svými emocemi.

Peter Urbanec, konzultant

Kurz byl pro mě velkým překvapením a přínosem. Kromě aktivního odpočinku jsem se dozvěděl o sobě, o svém vnitřním těle, spoustu nového. Vyzkoušel si pod vedením profesionálního personálu cviky a praktiky ke zdokonalení dýchání, mluvení a hlasového projevu. Chvílemi to bylo i velmi úsměvné a vtipné. Rozhodně doporučuji a těším se na další pokračování.

Filip Sinecký, daňový poradce

„Síla tvého hlasu“ je netradiční kurz, který mě mile překvapil uvolněnou atmosférou a zajímavými informacemi. Díky němu jsem zase o kousek víc poznala své tělo a jak se k němu můžu chovat lépe a „pečovat“ o něj tak, aby fungovalo efektivněji a tolik se neopotřebovávalo. Hlavně co se týče hlasivek.

Amal El Bournova, Product and Marketing Manager – BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Každý den mluvím s lidmi, ale nikdy jsem nevěnovala pozornost tomu, jak správně hlas používat. Mluvit je přeci přirozené. Teprve na kurzu jsem objevila spoustu zajímavých technik, jak s hlasem pracovat, aby výsledek byl co nejlepší. Jsem velice ráda, že jsem tento kurz absolvovala.

Klára Nollová, Marketing Asisstant – BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Můj hlas byl po kurzu jiný, lepší, zvučnější, a jistější. Celkově jsem se díky cvičením dostala do svého středu a tím nabila opět své vnitřní jistoty. To potvrzovali i kolegové, profesionální „speakři“ ve svých firmách. Nyní si každý den dělám „odkrustičkování“, se synkem pak pejska a když dlouho sedím, tak provedu i cvičení v sedu. A můj hlas stále zvučí. Stojí za to, zkusit cokoliv, co vás přivede opět k sobě samým.

Marta Macháčková, PR a marketing

Kurz předčil v mnoha směrech mé očekávání. Kromě hlubokého pochopení souvislostí toho, co vše má vliv na hlasový projev, jsem se naučil aplikovat jednoduché cviky, díky kterým se můj hlas stal plnějším a celkový projev kvalitnější. Hlavní přínos pro mě osobně vnímám ve zlepšení přenosu mých rychlých myšlenek do kvalitního sdělení. Úžasná zkušenost byla slyšet ty objektivní rozdíly ve změnách hlasu nás všech na počátku a na konci kurzu! Kurz doporučuji každému, kdo se hlasem živí, je to skvělá investice.

Martin Pavlica

Představte si, že dostanete pilulku, kterou spolknete, a váš hlas se promění jako mávnutím kouzelného proutku. Váš hlas bude jistější, zvučnější a silnější.

A něco podobného probíhá na kurzu SÍLU TVÉHO HLASU. Jenom bez pilulky. A ten pomyslný kouzelný proutek drží v ruce profesionální lektorka Petra.

Líbí se mi, že Petra i ve skupince dokáže ke každému přistupovat velmi citlivě a individuálně. Předloží vám návod, řekne vám přesně, co máte udělat, aby se to kouzlo projevilo. ALE má to háček – odpracovat si to musíte sami. Nikdo to za vás neudělá: je třeba to rozdýchat, procítit a pak opakovat a opakovat…

Osobně to pro mě byla báječná zkušenost a příjemně strávený čas. Obzvlášť oceňuji, že jsem výsledek viděla, resp. slyšela okamžitě. To je pro mě velice důležité.

Doporučuji každému, komu při poslechu nahrávky svého hlasu naskakují pupínky. A mám pro vás výbornou zprávu: „Váš hlas si můžete i zamilovat.“

Hlasu zdar.

Michaela Demeterová, Key Account Manager - Copy General

Dne 11. června 2019 jsem absolvoval půldenní seminář zaměřený na zlepšení práce s vlastním hlasem.

Po velmi zajímavé teoretické části, kde jsem se dozvěděl mnoho nového o tom, jak hlas „funguje“, kde vzniká a co všechno ovlivňuje jeho výsledné znění, jsme se s ostatními účastníky pustili do praktických cvičení, jimiž se zvuk mého hlasu i jeho vnímání začal viditelně měnit.

Po skončení semináře jsem mohl na sobě pozorovat, že svůj hlas používám vědomě jinak a byl jsem velmi zvědavý na to, jak se budu cítit, když budu hovořit před skupinou lidí na pravidelném setkání podnikatelů. A mohu s uspokojením prohlásit, že seminář vrchovatě splnil moje očekávání, protože jsem při představování svého podnikání cítil poprvé úplně klidný a silně jsem vnímal, že jsem měl daleko větší pozornost ostatních účastníků jednání. Také při běžných jednání s klienty se cítím mnohem pohodlněji než dříve, takže mohu tento seminář vřele doporučit.

Honza Schicker, makléř - Realitní kancelář Zita

Školení s paní Uhlířovou bylo velmi přínosné, protože používat správně hlas je velmi důležité nejen ve finančnictví, ale i v běžném životě. Hlavně pracovat s hlasem a komunikovat by měl, dle mého názoru, určitě každý, kdo pracuje s lidmi. Školení se mi velmi líbilo a naučila jsem se díky němu nové věci a techniky, které se pokusím využít i v praxi. Navíc lektorka byla velmi příjemná a dovedla věci podat hezkou a milou formou. Děkuji, že jsem se mohla tohoto školení zúčastnit.

Veronika Korpošová, finanční poradce

Pro mě bylo setkání přínosné, ráda se vzdělávám a zdokonaluji v dovednostech nejen obchodních ale i v komunikaci – verbálních a neverbálních technikách. Intonaci hlasu a umění se naladit na určitou frekvenci a náladu před schůzkou považuji za velmi důležitou. A za sebe hodnotím setkání s paní Uhlířovou jako velice přínosné. Paní Uhlířová na mě působí profesionálně a mile, znalosti a dovednosti, které prezentovala v mé poradenské praxi rozhodně využiji a praktiky budu nadále využívat. Vřele doporučuji ke spolupráci.

Bc. Lucie Novotná , Partners VIP Consultant

Vzhledem k tomu, že mám kašel a bolí mne průdušky tak jsem žádné dechové cvičení od kurzu neuskutečnil. To ovšem nic nemění na mé velké spokojenosti s hodnotou a úrovní školení, kterého jsem se aktivně zúčastnil. Vím, že návody a techniky, které mi byly předány v budoucnu zcela jistě využiji.

Robert Churáň, MP Karlovy Vary

Mně kurz hodně pomohl s přípravou na vystoupení, ještě jednou díky. Dělám to, že vždy před nějakým vystoupením si projdu dechová a hlasová cvičení, co jsme dělali na kurzu – což  mě uklidní a řekl bych, že to je na projevu znát.

Tomáš Havlík, analytical consultant
Kurz vnímám pozitivně, vím na čem pracovat. Ne každý na kurzu má stejnou životní situaci, roli hraje i pohlaví – udělat univerzální kurz, který sedne všem je dost obtížné. Myslím, že se Vám to povedlo. Díky!

Petr Fišman, majitel Techmax CZ s.r.o.

Kurz bol výborný. Mám radosť z toho, že bol práve o cvičeniach a dýchaní, ale hlavne o tom, ako to robiť prakticky. A nie ako na inom kurze, kde som dostala iba radu, že mám trénovať dýchanie, ale nič viac k tomu, ako to mám urobiť.

Adéla Masaryková, Golden Gate a.s.

Porady jsou u nás opravdu nepříjemné, vyžadují přípravu, obsahují konfrontace, projevují se ega, emoce střídají emoce a ještě dělám zápis, takže musím skutečně poslouchat.

Člověk dopředu ví, že ho nečeká nic hezkého a má z toho zkažený celý den. Tentokrát ale přišlo nařízení vypnout kamery z důvodu slabého signálu a já vytušil příležitost, tentokrát si poradu -užít- 😃Přesunul jsem se do prázdné zasedačky, nejprve „jen“ vrčel, ale po hodině, když už si většina skákala do hovoru a nebylo co zapisovat, tak jsem skákal skutečně a setřásal ze sebe všechny negativní komentáře.

Výsledek? Mám výbornou náladu, rozdávám úsměvy a jsem plný energie – takže ještě jednou za vše velký dík.

Jiří Brynda , sales manager

Děkuju za individuální lekce práce s hlasem. Za Martou jsem přišla s tím, že se chci naučit mluvit nahlas. Než jsem začala, byla jsem skeptická, ale říkala jsem si, že to zkusím. Skepse pominula už během první hodiny. Marta byla skvěle připravená, vždy báječně naladěná, poslouchala, co říkám i co neříkám, a průběžně program upravovala tak, aby mi to vyhovovalo. Nenutila mě do věcí, které jsem dělat nechtěla, hledala pro mě vhodné cesty. Předala mi spoustu nástrojů, jak pracovat s hlasem, aby lépe zněl. A mnohokrát mě rozesmála. Že bych od absolvování lekcí pořád mluvila nahlas, to ne. Avšak v průběhu těch pěti sezení jsem našla i několik dalších, pro mě lepších cílů. Naučila jsem se jak můžu mluvit důrazně, když je to třeba a když chci, jak pracovat s dechem, aby mi neodcházel a neničila jsem si hlasivky, a spoustu dalších věcí. Vřele doporučuju! Stojí to za to!

Jitka Kadlčíková, advokátka, zapsaná mediátorka

Po kurzu jsem se cítila výborně, uvolněně a s posíleným sebevědomím a chutí sdělovat zážitky blízkým a přátelům.

Asi je dobré, když se kurzu zúčastní více lidí, kteří spolu pracují a jsou v častém kontaktu, aby se vzájemně povzbuzovali k pravidelnému cvičení. Uvědomuji si, že je to zejména o pravidelném tréninku, jedině tak se může člověk posunout dále.

Kamila Hofmanová, manažerka prevence kriminality – MP Karlovy Vary

S kurzem jsem moc spokojený. V jednu fázi jsem cítil opravdu velké uvolnění, jasnost a znělost mého hlasu.  Oceňuji cvičení, která se dají použít pro přípravu před veřejným mluvením. Taky jsem rád, že se mi připomnělo, že to dýchání přes hrudník nemám moc rozhýbané a zvědomené. Petra byla moc fajn a líbilo se mi, že byl kurz v důvěrné atmosféře jen několika účastníků. Od té doby je pro mě můj hlas takovým barometrem, jak je na tom má energie, jak moc jsem v energetické rovnováze.

Tomáš Nutil, talent master