Co o nás říkají klienti

Co o nás říkají klienti

Kurz vnímám pozitivně, vím na čem pracovat. Ne každý na kurzu má stejnou životní situaci, roli hraje i pohlaví – udělat univerzální kurz, který sedne všem je dost obtížné. Myslím, že se Vám to povedlo. Díky!

Petr Fišman, majitel Techmax CZ s.r.o.

Kurz bol výborný. Mám radosť z toho, že bol práve o cvičeniach a dýchaní, ale hlavne o tom, ako to robiť prakticky. A nie ako na inom kurze, kde som dostala iba radu, že mám trénovať dýchanie, ale nič viac k tomu, ako to mám urobiť.

Adéla Masaryková, Golden Gate a.s.

„Síla tvého hlasu“ je netradiční kurz, který mě mile překvapil uvolněnou atmosférou a zajímavými informacemi. Díky němu jsem zase o kousek víc poznala své tělo a jak se k němu můžu chovat lépe a „pečovat“ o něj tak, aby fungovalo efektivněji a tolik se neopotřebovávalo. Hlavně co se týče hlasivek.

Amal El Bournova, Product and Marketing Manager – BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Každý den mluvím s lidmi, ale nikdy jsem nevěnovala pozornost tomu, jak správně hlas používat. Mluvit je přeci přirozené. Teprve na kurzu jsem objevila spoustu zajímavých technik, jak s hlasem pracovat, aby výsledek byl co nejlepší. Jsem velice ráda, že jsem tento kurz absolvovala.

Klára Nollová, Marketing Asisstant – BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a.s.

Po kurzu jsem se cítila výborně, uvolněně a s posíleným sebevědomím a chutí sdělovat zážitky blízkým a přátelům.

Asi je dobré, když se kurzu zúčastní více lidí, kteří spolu pracují a jsou v častém kontaktu, aby se vzájemně povzbuzovali k pravidelnému cvičení. Uvědomuji si, že je to zejména o pravidelném tréninku, jedině tak se může člověk posunout dále.

Kamila Hofmanová, manažerka prevence kriminality – MP Karlovy Vary

S kurzem jsem moc spokojený. V jednu fázi jsem cítil opravdu velké uvolnění, jasnost a znělost mého hlasu.  Oceňuji cvičení, která se dají použít pro přípravu před veřejným mluvením. Taky jsem rád, že se mi připomnělo, že to dýchání přes hrudník nemám moc rozhýbané a zvědomené. Petra byla moc fajn a líbilo se mi, že byl kurz v důvěrné atmosféře jen několika účastníků. Od té doby je pro mě můj hlas takovým barometrem, jak je na tom má energie, jak moc jsem v energetické rovnováze.

Tomáš Nutil, talent master

Představte si, že dostanete pilulku, kterou spolknete, a váš hlas se promění jako mávnutím kouzelného proutku. Váš hlas bude jistější, zvučnější a silnější.

A něco podobného probíhá na kurzu SÍLU TVÉHO HLASU. Jenom bez pilulky. A ten pomyslný kouzelný proutek drží v ruce profesionální lektorka Petra.

Líbí se mi, že Petra i ve skupince dokáže ke každému přistupovat velmi citlivě a individuálně. Předloží vám návod, řekne vám přesně, co máte udělat, aby se to kouzlo projevilo. ALE má to háček – odpracovat si to musíte sami. Nikdo to za vás neudělá: je třeba to rozdýchat, procítit a pak opakovat a opakovat…

Osobně to pro mě byla báječná zkušenost a příjemně strávený čas. Obzvlášť oceňuji, že jsem výsledek viděla, resp. slyšela okamžitě. To je pro mě velice důležité.

Doporučuji každému, komu při poslechu nahrávky svého hlasu naskakují pupínky. A mám pro vás výbornou zprávu: „Váš hlas si můžete i zamilovat.“

Hlasu zdar.

Michaela Demeterová, Key Account Manager - Copy General

Dne 11. června 2019 jsem absolvoval půldenní seminář zaměřený na zlepšení práce s vlastním hlasem.

Po velmi zajímavé teoretické části, kde jsem se dozvěděl mnoho nového o tom, jak hlas „funguje“, kde vzniká a co všechno ovlivňuje jeho výsledné znění, jsme se s ostatními účastníky pustili do praktických cvičení, jimiž se zvuk mého hlasu i jeho vnímání začal viditelně měnit.

Po skončení semináře jsem mohl na sobě pozorovat, že svůj hlas používám vědomě jinak a byl jsem velmi zvědavý na to, jak se budu cítit, když budu hovořit před skupinou lidí na pravidelném setkání podnikatelů. A mohu s uspokojením prohlásit, že seminář vrchovatě splnil moje očekávání, protože jsem při představování svého podnikání cítil poprvé úplně klidný a silně jsem vnímal, že jsem měl daleko větší pozornost ostatních účastníků jednání. Také při běžných jednání s klienty se cítím mnohem pohodlněji než dříve, takže mohu tento seminář vřele doporučit.

Honza Schicker, makléř - Realitní kancelář Zita

Kurz byl velice zajímavý. Byl veden dynamickou a interaktivní formou. Určitě doporučuji každému, kdo se chce naučit lépe využít tajemství svého hlasu.

Na kurzu jsem si opět uvědomil, jak náš hlas působí nejen na ostatní, ale především na nás samotné. Odnesete si nejen „pevnější“ hlas, ale i spoustu inspirace, jak pracovat se svými emocemi.

Peter Urbanec, konzultant

Kurz byl pro mě velkým překvapením a přínosem. Kromě aktivního odpočinku jsem se dozvěděl o sobě, o svém vnitřním těle, spoustu nového. Vyzkoušel si pod vedením profesionálního personálu cviky a praktiky ke zdokonalení dýchání, mluvení a hlasového projevu. Chvílemi to bylo i velmi úsměvné a vtipné. Rozhodně doporučuji a těším se na další pokračování.

Filip Sinecký, daňový poradce

Vzhledem k tomu, že mám kašel a bolí mne průdušky tak jsem žádné dechové cvičení od kurzu neuskutečnil. To ovšem nic nemění na mé velké spokojenosti s hodnotou a úrovní školení, kterého jsem se aktivně zúčastnil. Vím, že návody a techniky, které mi byly předány v budoucnu zcela jistě využiji.

Robert Churáň, MP Karlovy Vary

Mně kurz hodně pomohl s přípravou na vystoupení, ještě jednou díky. Dělám to, že vždy před nějakým vystoupením si projdu dechová a hlasová cvičení, co jsme dělali na kurzu – což  mě uklidní a řekl bych, že to je na projevu znát.

Tomáš Havlík, analytical consultant