Svěží tvář a přitažlivý hlas

Pevnosti, plnosti naší tváře a hlasu můžeme dosáhnout za obdobných principů, jako se při sportu věnujeme našemu tělu.

Naučíte se, jak propojit tu naší viditelnou a slyšitelnou část v harmonický celek. A konečně si dovolíte být i sexy.

Svěží tvář a přitažlivý hlas

Pevnosti, plnosti naší tváře a hlasu můžeme dosáhnout za obdobných principů, jako se při sportu věnujeme našemu tělu.

Naučíte se, jak propojit tu naší viditelnou a slyšitelnou část v harmonický celek. A konečně si dovolíte být i sexy.

Objevte s námi krásu vaší tváře a sílu vašeho hlasu

Díky obličejové józe docílíte přirozeného zpevnění obličeje a krku. Vyhnete se používání zbytečně předražené kosmetiky, plastické chirurgii nebo botoxu. Dá se tedy říct, že aplikace obličejové jógy je zaručený elixír mládí.

A díky vědomé práci s hlasem, budete pro ostatní nejen srozumitelnější, ale bude z vás vyzařovat klid, stabilita a vědomí sebe samé. Tedy to stokrát zmiňované sebevědomí, které je neskutečně sexy.

Obnovte svěžest své pleti a rozezvučte svůj hlas do krásy

Obsah kurzu

Obličejová jóga – Zabránit stárnutí nelze, ale je možné ho oddálit a zpomalit! Zaměříme se na tyto partie (každé setkání ws nese jedno samostatné téma):

 • Čelo: Když přemýšlíte, koncentrujete se nebo když se trápíte, projevuje se to stresem a obavami, což je okamžitě zřetelné i na vašem čele. Mnozí z nás vyjadřují a prožívají své emoce a myšlenky prostřednictvím obličeje (např. zvedání obočí), což vede ke vzniku hlubších linií na čele, které se mohou stát trvalými. Díky cvičením pro uvolnění a posílení svalů na čele můžete zjemnit linie mezi obočím, které vám mohou dodávat zamračený výraz. Zvládnete předcházet výskytu vrásek a docílíte tak přirozeně uvolněného a hladkého čela. A dokonce se zbavíte zlozvyků, např. přestanete automaticky zvedat obočí.
 • Oči a jejich okolí: Oči jsou zrcadlem našeho zdraví. Jsou spojeny přímo s našimi játry. Pokud máme v našich játrech nadměrný objem toxinů, naše oči jsou matné, unavené a bez jasu. Pleť v okolí očí je velmi citlivá a nejtenčí z celého těla! Oči jsou zatěžovány po celý den díky úsměvu, mžourání a dalším četným pohybům očí. Vzniká tak pocit suchých očí a pleť v očním okolí k vráskám. Zjistíte, jak trénovat svaly očí, jak snížit oční únavu a zlepšit svůj zrak, jak zjemnit nebo vyhladit vrásky okolo očí, odstranit otoky nebo kruhy pod očima.
 • Tváře: Jejich pevnost, plnost, narůžovělý nádech nám tvoří vzhled obličeje. Tváře z nás vyzařují vitalitu a svěžest.
  Na WS se dozvíte, jak je definována ideální tvář. Přesně si určíme, co znamená trojúhelník krásy a kde se v tomto prostoru projevují známky zrání a stárnutí. Pokud chcete získat zpět plnější tváře, musíte je používat. Věnovat jim pozornost. Kromě klasické péče o obličej potřebují naše tváře především aktivaci svalů. A přesně to budeme společně procvičovat.
 • Oblasti nosoretních rýh, rtů a úst: Nosoretní řasa nám sahá od nosu až k bradě. Dělá nám obličej delší a unavenější. Jaké, i nečekané, faktory působí na jejich vznik, co je prohlubuje a hlavně, jak je zjemnit nebo zcela odstranit, to vše spolu probereme a procvičíme. Přidáme i rty a oblast úst, které rovněž prozrazují náš věk. Společně procvičíme takové pozice, díky kterým rty a jejich okolí budou opět pevné, hladké a plné. Zvedneme koutky úst a zaměříme se na přirozený úsměv.
 • Spodní čelist a krk: Klíčovou součástí péče je i oblast spodní čelisti, krku a dekoltu. Linie čelisti a krku bývají často opomíjené, i když žena může mít krásně upravenou tvář bez větších vad. Ovšem absenci péče a pozornosti lze pozorovat právě v dolní části obličeje, kde může chybět úprava dolní čelisti a krku. A tomu právě zabráníte.

Práce s hlasem – I vy se můžete během svého projevu cítit klidně, uvolněně a sebevědomě. Osvojíte si, jak naladit své tělo, tak, aby váš hlas vyšel ven a zněl; plně, volně a zvučně.

 • Postoj/sed: Stejně jako dům, který má pevné základy, můžete i vy budovat svojí pevnou základnu. Tím, že se naučíte, jak se správně postavit. Ustát samu sebe, být vidět a slyšet, znamená vnímat oporu a stabilitu v sobě, v těle. Zkrátka a jednoduše váš fyzický postoj vás může podpořit v tom, abyste psychicky ustály život a veškeré změny, které přináší. Zažijete si, jak se správně nejen postavit, ale i posadit, aby z vás ten hlas vyšel s lehkostí a hravostí. Pocítíte, že se o sebe dokážete opřít. Najdete si ten postoj, kde budete vnímat klid, oporu a stabilitu.
 • Centrum těla: Centrum těla se nachází v oblasti pánve. Pro správné „prosazení“ hlasu je nezbytné usadit hlas do této oblasti a mluvit tzv. z břicha. Ne nadarmo zde máme fyzické těžiště těla. A je to i těžiště hlasu. Sem se nadechuji a odsud mluvím. Dokážete-li se nadechnout až do této oblasti, hravě si vystačíte s dechem. Dokážete mluvit mnohem déle na jeden nádech, aniž by vám došel dech. Když dokážete posadit hlas do této oblasti, budete mluvit bez namáhání krku. Hlasivkám se uleví a zbavíte se bolestí v krku, škrábání a rušivého odkašlávání.
 • Dech: Důležitým aspektem hlasu je dech, tvoří jeho základ. Hlas je až aplikace dechu. Důležité je uvědomit si a zažít si, kam všude se v těle můžu nadechnout, kde mám prostor a jak správně dýchat v celém dechovém cyklu. Dokážete-li se nadechnout až do břicha, vydržíte mluvit mnohem déle na jeden nádech. Nestane se vám, že vám dojde dech. A zároveň si osvojíte dovednost umět dělat přirozeně pauzy, právě, když se budete nadechovat. Dodá to projevu klid, profesionalitu a zároveň tím dáte prostor posluchačům.
 • Bránice: Stejně jako v životě, je i v hlase důležité umět být pružný. Hbitě reagovat na to, co se děje. Bránice je nástroj stvořený k tomu, abychom se uměli projevit rychle, hbitě a zároveň s klidem a sebevědomě. Je to tedy o tom „být slyšet a vidět“ a být s tím v pohodě. A nejen to. Zapojíte-li bránici, ustojíte i emočně náročné situace. Váš hlas se přestane lámat, přeskakovat a vymizí i to, že by v emočně náročných situacích nezazněl.
 • Čelist: Čelist často nevědomě zatínáme z důvodu, že se nám něco nelíbí, s něčím nesouhlasíme. Čelist pak nepoužíváme v jejím plném rozsahu. Hlas bychom měli tvořit odzadu, od zadních stoliček, jako když zíváme. Jedině tak můžeme plně využít hybnosti čelisti i většího rezonančního prostoru v ústní dutině. Aneb když mám někde prostor, zvuk mi může lépe rezonovat a znít plně, silně a zvučně. Sečteno a podtrženo. Uvolňování a práce s čelistí Vám zaručí lepší artikulaci, stanete se tak pro ostatní srozumitelnější. A zároveň další dokážete zpomalit svůj rychlý projev a hravě tak zaujmout své posluchače.
Co získáte

Obličejová jóga:

 • Projasněnou, hladší a pevnější tvář.
 • Eliminaci výskytu akné.
 • Odbouráte bolest hlavy a snížíte známky únavy.
 • Aktivaci umění vnímání svého těla.

Práce s hlasem:

 • Lidé vám více porozumí.
 • Zaujmete ostatní a snadno udržíte jejich pozornost.
 • Najdete v sobě více klidu, opory a sebevědomí.

Obojí vede k lepší vnímavosti těla, mysli a duše. Odbourává stres, uvolňuje a eliminuje napětí, podporuje zpevnění a celkového držení těla. S potřebnými vědomostmi a dovednostmi si postupně tvarujte takovou tvář, se kterou budete spokojeny a naladíte takový hlas, který pohladí i vaše uši.

Termíny
 • 26.2. 17:30 – 19:30
 • 25.3. 17:30 – 19:30
 • 22.4. 17:30 – 19:30
 • 27.5. 17:30 – 19:30
 • 24.6. 17:30 – 19:30

Témata na sebe volně navazují, proto účast na všech WS není podmínkou, avšak je rozhodně výhodou.

Místo
 • Zborovská 716/27, Praha 5, 15000
Cena

Za jeden workshop

 • 1.590 Kč do 19.2.; do 18.3.; do 15.4.; do 20.5.; do 17.6.
 • 1.790 Kč – v posledním týdnu před termínem

Za celý 5dílný cyklus

 • 7.750 Kč – koupě jako celek
 • 6.360 Kč – koupě zbylých 4 setkání po absolvování prvního ws

Platby posílejte na číslo účtu: 2901970855/2010

Ráda byste absolvovala celý cyklus a rovnou si jej i zaplatila? Avšak některý z termínů se Vám nehodí, nebo jste první termín nestihla? Máme dobré zprávy. Jednotlivé workshopy jsou nahrávané, takže z „chybějícího“ workshopu dostanete záznam.

Objevte krásu vaší tváře a sílu vašeho hlasu.

S radostí vás k tomu doprovodíme… Anna a Marta

Chci mít Sexy tvář a hlas

  Vyberte si termín:

  Lektoři, kteří vás dostanou do kurzu