Podmínky pro dárkový poukaz

Dárkový poukaz je vázán na konkrétní kurz a na jméno účastníka. Myslím na detaily, a tak jsem nechala na dárkovém poukaze i volné místo pro vlastnoruční vepsání jména dotyčné osoby, které chcete dárkový poukaz věnovat. Po domluvě mohu jméno na dárkový poukaz napsat i já.

Dárkový poukaz platí 6 měsíců od data jeho uhrazení. Poukaz lze před uplynutím doby platnosti prodloužit za poplatek 500 Kč na dalších 6 měsíců. Upozorňuji, že zpětně poukaz prodloužit už nelze a poukaz propadá. Pohlídejte si prosím jeho platnost (viz zadní strana dárkového poukazu).

Peníze za poukaz jsou nevratné. Poukaz propadá při zrušení účasti méně jak 72 hodin před konáním kurzu. Dárkový poukaz na kurz lze uplatnit pouze na konkrétní kurz z portfolia spravnymkurzem.cz.

Objednávky na dárkový poukaz přijímám prostřednictvím kontaktního formuláře u příslušného kurzu (místo termínu zvolíte dárkový poukaz) e-mailu, telefonu či při osobních setkáních. Informaci o přijetí objednávky na dárkový poukaz a platební údaje pro zaplacení obdrží zákazník e-mailem.

Cena dárkového poukazu je stejná jako cena daného kurzu.

Pro kurz „Síla Tvého hlasu“ je cena 3.950 Kč/osoba.

Dárkový poukaz je potřeba uhradit bankovním převodem na účet číslo 1019102407/6100. Po připsání platby na účet Vám poukaz osobně předám (to je má preference). Pokud by Vám to časově nevyhovovalo, mohu Vám dárkový poukaz zaslat poštou, případně i na konkrétní adresu obdarovaného.

V Praze dne 23. 3. 2020
Marta Uhlířová